Przejdź do treści >>
 

Kalendarz imprez

Pardubice są miastem festiwali, wystaw, koncertów i imprez sportowych - krótko mówiąc jest to miejsce, inspirujące i oferujące mnóstwo przeżyć. Przyjemne chwile można tu spędzić w towarzystwie przyjaciół podczas odbywania się dużych imprez towarzyskich jak na przykład Dni Miasta Pardubice lub Velká pardubická (Wielka Pardubicka) lub rozerwać się w tutejszych klubach i restauracjach.

Wyszukiwanie imprezy

początek: koniec:
Inne parametry wyszukiwania

Wt 1.2.2016 - Nie 31.12.2017
(Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

Nie 4.9.2016 - Pt 29.12.2017
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Nie 1.1.2017 - 31.12.2017
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Nie 1.1.2017 - 31.12.2017
(Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)

Pt 12.5.2017 - Nie 6.5.2018
(Čarokraj - Fotografie Tomáše Kubelka)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

Pt 2.6.2017 - Nie 29.4.2018
(Obrazy Jana Exnara)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

Pt 18.8.2017 - Nie 31.12.2017
(Pernštejnská děla na valech)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

Wt 4.9.2017 - Pt 29.12.2017
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Wt 4.9.2017 - Pt 29.12.2017
(Program pro školy: Stavba obrazu)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)

Wt 4.9.2017 - Pt 29.12.2017
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Wt 4.9.2017 - Pt 29.12.2017
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Wt 4.9.2017 - Pt 29.12.2017
(Program pro školy: Kouzlo krajiny)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)

Wt 4.9.2017 - Pt 29.12.2017
(Program pro školy: Jedno místo prázdné)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Wt 4.9.2017 - Pt 29.12.2017
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)

út 5.9.2017 - Nie 24.12.2017
(Obrazy Petra Langra)
Zielona Brama (Pardubice)

Pt 15.9.2017 - Nie 26.11.2017
(Hry a klamy)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

Wt 18.9.2017 - Pt 12.1.2018
(Kurz španělštiny)
Centro Hispania (Pardubice)

Śr 20.9.2017 - Nie 7.1.2018
(Putování do pohádky a zase zpátky)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Śr 20.9.2017 - Nie 7.1.2018
(Výstava: Květy a jiné světy)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Czw 21.9.2017 - Pt 5.1.2018
(Program pro školy: Květy a jiné světy)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Czw 19.10.2017 - Pt 1.12.2017
(Vladimír Gebauer - Asambláže)
Beneficjalna Galeria Fons (Pardubice)

út 31.10.2017 - Nie 4.3.2018
(Poklady zbrojnic)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

Śr 1.11.2017 - Nie 18.2.2018
(Výstava: Eta – Umění (a) spotřebiče)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)

Czw 2.11.2017 - Pt 16.2.2018
(Program pro školy: Eta – Umění (a) spotřebiče)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)

Sob 4.11.2017 - 23.12.2017
(Deformace Destrukce)
NOV art space (Pardubice)

Nie 5.11.2017 - Czw 30.11.2017
(Den za dnem, ruku v ruce)
Szkoła Realna w Pardubicach - sala im. Jana Kašpara (Pardubice)

Pt 10.11.2017 - Czw 21.12.2017
(Ludmila Seefried-Matějková Mezi dvěma světy)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)

Pt 10.11.2017 - Czw 21.12.2017
(Mezi dvěma světy)
Galeria Miasta Pardubice (Pardubice)

út 14.11.2017 - Pt 22.12.2017
(Peklo)
Sala wystawowa Mázhaus (Pardubice)

Pt 17.11.2017 - Sob 20.1.2018
(Vladimír Suchánek výběr z litografické tvorby)
Galeria Uniwersytetu w Pardubicach (Pardubice)

Sob 18.11.2017 20:00 - Nie 19.11.2017 1:00
(Limetal v Hobéčku 2017)
Hobe music hall (Pardubice)

Sob 18.11.2017 21:00 - Nie 19.11.2017 4:00
(Dance night)
Bokofka music & bar (Pardubice)

Nie 19.11.2017 9:30 - 19.11.2017
(Konstelace se Šárkou)
Yogalab (Pardubice)

Nie 19.11.2017 10:00 - 19.11.2017
(Fly yoga s Bárou - létací jóga)
Yogalab (Pardubice)

Nie 19.11.2017 10:30 - 19.11.2017
(Veřejné bruslení)
Tipsport arena (Pardubice)

Nie 19.11.2017 15:00
(Kašpárek a Drak (Studio Laik))
Teatr Czech Wschodnich Pardubice - mała scena w podwórzu (Pardubice)

Nie 19.11.2017 17:00
(Sokol Pardubice x FBC Liberec)
(Pardubice)

Nie 19.11.2017 18:00
(Koncert sboru Rebelcanto)
Zbór Husa - kościół (Pardubice)

Nie 19.11.2017 19:00
(Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách)
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)

Wt 20.11.2017 17:30 - 20.11.2017
(Tenorový Olymp - cyklus Hudební pondělníky)
Dom techniki Pardubice (Pardubice)

Wt 20.11.2017 18:00
(Dát životu smysl)
Dom techniki Pardubice (Pardubice)

Wt 20.11.2017 18:00
(Dát životu smysl)
Nowe Akropolis (Pardubice)

Wt 20.11.2017 18:00
(Labutí jezero)
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)

Wt 20.11.2017 18:30 - 20.11.2017
(Chytrý kvíz)
Dýdy baba (Pardubice)

Wt 20.11.2017 18:30 - 20.11.2017
(646 pohledů z JV Asie)
(Pardubice)

Wt 20.11.2017 18:30
(Čtverec)
CineStar Pardubice (Pardubice)

út 21.11.2017 16:00
(Pardubický slavín)
Pardubice - cmentarz żydowski (Pardubice)

út 21.11.2017 17:00
(PhDr. Lidmila Pekařová - Vánoce v české rodině)
(Pardubice)

út 21.11.2017 18:00 - 21.11.2017
(24. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov)
Tipsport arena (Pardubice)

út 21.11.2017 18:00
(Koncert pro radost)
Dom muzyki (Pardubice)

út 21.11.2017 18:00
(Svatý Jan Nepomucký)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

út 21.11.2017 18:00
(Taje Thajska)
Dom Kultury Hronovická (Pardubice)

út 21.11.2017 21:00
(Rockotéka vol. 2)
Dýdy baba (Pardubice)

Śr 22.11.2017 9:00 - 22.11.2017
(Tvořivé babičky: slaměné vánoční ozdoby)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - Dom U Jonáše (Pardubice)

Śr 22.11.2017 10:00
(P. Abraham - Rasputin)
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)

Śr 22.11.2017 14:00 - 22.11.2017
(Profesní seniorita - ukázka)
Budynek Urzędu Wojewódzkiego (Pardubice)

Śr 22.11.2017 14:00 - 22.11.2017
(Bolest zad - problém pacientů i zdravotnických pracovníků)
Dom techniki Pardubice (Pardubice)

Śr 22.11.2017 16:45
(Norsko, krásná příroda i města)
(Pardubice)

Śr 22.11.2017 18:00
(Bez lodiček s Martou Kanno)
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)

Śr 22.11.2017 19:00
(Eva Klimáčková a Compagnie E7KA: Pure)
Teatr 29 (Pardubice)

Śr 22.11.2017 19:00
(Othello)
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)

Śr 22.11.2017 19:00
(Perfect Days)
Teatr Exil (Pardubice)

Śr 22.11.2017 19:00
(Jakub Smolík s doprovodnou skupinou)
Dom Kultury Hronovická (Pardubice)

Śr 22.11.2017 20:00 - 22.11.2017
(Na čepu dnes: Poezie)
(Pardubice)

Śr 22.11.2017 21:00 - Czw 23.11.2017 3:00
(Dýdy slaví 15. narozeniny!)
Dýdy baba (Pardubice)

Czw 23.11.2017 13:00
(Pardubické střípky: vyhlášení výsledků literární a výtvarné soutěže)
Szkoła Realna w Pardubicach - sala im. Jana Kašpara (Pardubice)

Czw 23.11.2017 14:00 - 23.11.2017
(Možnosti sociálního zabezpečení pro osoby se zdravotním postižením)
Budynek Urzędu Wojewódzkiego (Pardubice)

Czw 23.11.2017 17:00
(Hudební podvečer s Konzervatoří Pardubice)
Wschodnioczeska Galeria w Pardubicach - zamek (Pardubice)

Czw 23.11.2017 17:00
(Noc venku 2017)
SKP-CENTRUM, o.p.s. (Pardubice)

Czw 23.11.2017 17:30 - 23.11.2017
(Ochutnávka vín VS Lechovice)
(Pardubice)

Czw 23.11.2017 18:00 - 23.11.2017
(Zíbarová Lucie - Tvrdohouby pro začátníky i mírně pokročilé)
Szkoła Realna w Pardubicach - sala im. Jana Kašpara (Pardubice)

Czw 23.11.2017 18:00
(Island - cesta do středu Země)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

Czw 23.11.2017 18:00
(Alzheimerova nemoc)
Teatr 29 (Pardubice)

Czw 23.11.2017 19:00
(Koncert Barocco sempre giovane, Monika Knoblochová, Edita Keglerová - cembalo)
Zamek w Pardubicach - Muzeum Czech Wschodnich (Pardubice)

Czw 23.11.2017 19:00
(Cravate club)
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)

Czw 23.11.2017 20:00
(Eirik)
Ponorka - klub muzyczny (Pardubice)

Czw 23.11.2017 10:00 - 23.11.2017
Pt 24.11.2017 10:00 - 24.11.2017
(Dny Zdraví)
Dom techniki Pardubice (Pardubice)

Pt 24.11.2017 16:00 - 24.11.2017
(Logopedická poradna)
Biblioteka Wojewódzka (Pardubice)

Pt 24.11.2017 17:00
(Viernes De Peli)
Centro Hispania (Pardubice)

Pt 24.11.2017 17:00
(Sebeláskou k naplňujícímu partnerství)
(Pardubice)

Pt 24.11.2017 19:00 - 24.11.2017
(Stáří vesmíru)
Obserwatorium astronomiczne barona Artura Krause (Pardubice)

Pt 24.11.2017 19:00
(Ryba ve čtyřech)
Teatr Exil (Pardubice)

Pt 24.11.2017 20:00
(Limited Edition a Shape Exit)
Klub Doli (Pardubice)

Pt 24.11.2017 20:00
(Pigs on the wing)
Ponorka - klub muzyczny (Pardubice)

Pt 24.11.2017 21:00 - Sob 25.11.2017 5:00
(Mejdan roku, slavíme 8 narozeniny, skupina Holki)
Hobe music hall (Pardubice)

Pt 24.11.2017 21:00 - Sob 25.11.2017 4:00
(Retro night)
Bokofka music & bar (Pardubice)

Pt 24.11.2017 22:00 - Sob 25.11.2017 4:00
(Electro Swing, Dj Klubo)
(Pardubice)

Sob 25.11.2017 - Nie 26.11.2017
(Festival Pardubická Ryengle 2017)
Ideon Pardubice (Pardubice)

Pt 24.11.2017
Sob 25.11.2017
(Festival her a hraček pro malé i velké)
ABC klub (Pardubice)

Sob 25.11.2017 8:00 - 25.11.2017
(XXXXV. mezinárodní výstava minerálů)
Dom kultury Dukla (Pardubice)

Sob 25.11.2017 10:00
(Šípková Růženka)
Dom Kultury Dubina (Pardubice)

Sob 25.11.2017 10:15
(Čarování s pohádkou - program pro předškoláky)
Biblioteka Wojewódzka (Pardubice)

Sob 25.11.2017 11:00
(Mir. theatre: Sputnik)
Teatr 29 (Pardubice)

Sob 25.11.2017 10:00 - 25.11.2017
Sob 25.11.2017 13:00 - 25.11.2017
(Čarování s kouzelnicí Wendy a nadějnou malou kouzelnicí Eliškou)
Muzeum czarów (Pardubice)

Sob 25.11.2017 14:00 - 25.11.2017
(Turnaj ve hře Abalone)
Odjazdowy dom kultury (Pardubice)

Sob 25.11.2017 15:30 - 25.11.2017
(Pilates s Luckou)
Yogalab (Pardubice)

Sob 25.11.2017 18:00
(B. Spewack - S. Spewack - C. Porter - Kiss me, Kate)
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)

Sob 25.11.2017 18:00
(Sokol Pardubice x Florbal Ústí)
(Pardubice)

Sob 25.11.2017 19:00 - 25.11.2017
(Electro Swing Allstars (ČR))
(Pardubice)

Sob 25.11.2017 19:00
(Domov můj)
Teatr Exil (Pardubice)

Sob 25.11.2017 20:00 - Nie 26.11.2017 3:00
(Robin Zoot & Viktor Sheen)
Hobe music hall (Pardubice)

Sob 25.11.2017 20:00
(Lajka)
Teatr 29 (Pardubice)

Sob 25.11.2017 21:00
(Hudba Praha rev.)
Ponorka - klub muzyczny (Pardubice)

Sob 25.11.2017 21:00 - Nie 26.11.2017 4:00
(Music Chills)
Bokofka music & bar (Pardubice)

Nie 26.11.2017 - 10.12.2017
(Code Game vol. 4 - Grand)
Odjazdowy dom kultury (Pardubice)

Nie 26.11.2017 10:00 - 26.11.2017
(Na pokraji viditelnosti)
Teatr 29 (Pardubice)

Nie 26.11.2017 10:00 - 26.11.2017
(Lila - vesmírná hra hledání rovnováhy)
Yogalab (Pardubice)

Nie 26.11.2017 10:30
(Michal na hraní)
Dom kultury Dukla (Pardubice)

Nie 26.11.2017 13:00 - 26.11.2017
(Workshop - Adventní svícny)
Odjazdowy dom kultury (Pardubice)

Nie 26.11.2017 13:30 - 26.11.2017
(Posílení středu těla)
Yogalab (Pardubice)

Nie 26.11.2017 14:00
(Taneční odpolední čaje, hraje KV band)
Dom Kultury Hronovická (Pardubice)

Nie 26.11.2017 16:00 - 26.11.2017
(Rozsvícení vánočních světel)
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)

Nie 26.11.2017 17:00 - 26.11.2017
(26. kolo: HC Dynamo Pardubice - Mountfield HK)
Tipsport arena (Pardubice)

Nie 26.11.2017 19:00
(David Koller Acoustic Tour 2017)
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)

Nie 26.11.2017 15:00
Nie 26.11.2017 17:00
(Pohádky na vánoce)
Teatr Czech Wschodnich Pardubice - mała scena w podwórzu (Pardubice)

Sob 25.11.2017 10:00
(Pohádkové čtení s babičkou či dědečkem)
Biblioteka Wojewódzka (Pardubice)

Śr 22.11.2017 16:00
(AVČ: Vítejte v archivu)
Biblioteka Wojewódzka (Pardubice)

Czw 23.11.2017 8:00 - 23.11.2017
(Individuální program Životní proměna)
Zmiana Twojego życia (Pardubice)

Czw 23.11.2017 16:00 - 23.11.2017
(Rpg: Dračí doupě - Fate)
Biblioteka Wojewódzka (Pardubice)

Śr 22.11.2017 18:00 - 22.11.2017
Czw 23.11.2017 18:00 - 23.11.2017
Pt 24.11.2017 18:00 - 24.11.2017
(Časoprostorová odysea - pozorování oblohy)
Obserwatorium astronomiczne barona Artura Krause (Pardubice)

út 21.11.2017 18:00
(M. Sperr - Lovecké scény s Dolního Bavorska)
Teatr Wschodnich Czech (Pardubice)

Śr 22.11.2017 16:00
(Praktická rétorika)
Dom techniki Pardubice (Pardubice)

Czw 23.11.2017 15:00 - 23.11.2017
(Poselství prezentací)
Budynek Urzędu Wojewódzkiego (Pardubice)

Wt 20.11.2017 17:00
(Celostní medicína a psychosomatika s Ing. Antonínem Strnadem)
Dom techniki Pardubice (Pardubice)

Wt 20.11.2017
út 21.11.2017
(Bioenergetická poradna Ing. Antonína Strnada)
Dom techniki Pardubice (Pardubice)

út 21.11.2017 10:00 - 21.11.2017
(Zpívánky)
Biblioteka Wojewódzka (Pardubice)

út 21.11.2017
(Iridologická ordinace a poradna Ing. Antonína Kociána)
Dom techniki Pardubice (Pardubice)

Śr 22.11.2017 19:00 - 22.11.2017
(Spontánní tanec s pěti tanečními rytmy)
(Pardubice)

Wt 20.11.2017
(Mohendžodáro - ponořit se do své temnoty a znovu zazářit)
(Pardubice)

Wt 20.11.2017
Śr 22.11.2017
(Jóga pro radost ze života)
(Pardubice)

wynik wyszukiwania: 130

Najważniejsze doroczne imprezy:

  • luty
    • Festiwal śmiechu- festiwal teatralny pełen komedii
  • marzec
    • O pantofel z piernika – konkurs tańców towarzyskich
    • Jeden świat – festiwal filmowy
  • kwiecień
    • Pardubicka wiosna filmowa
    • Pardubicki półmaraton
    • Bum bum Pardubice bum
  • maj
    • Memoriał Křivka
    • Święto Piernika
  • czerwiec
    • European festival Jazz Dance
    • Festiwal folklorystyczny Pardubice - Hradec Králové
    • Pernsztejnska noc
    • Zwierciadło sztuki
    • Pokazy lotnicze
  • lipiec
    • Forum winiarstwa
    • Czech Open – międzynarodowy festiwal szachowy, brzydżowy i gier
  • sierpień
    • Pardubická juniorka – mistrzostwa Republiki Czeskiej w tenisie
    • Pardubicki festiwal wina
  • wrzesień
    • Pardubickie dożynki
  • październik
    • Zlatá přilba (Złoty kask)
    • Dni miasta
    • Velká pardubická (Wielka Pardubicka)
  • listopad
    • Międzynarodowy festiwal chórów dziecięcych i młodzieżowych
    • O serce z piernika – konkurs tańców towarzyskich
  • grudzień
    • Pardubická Ryengle
    • Mikołajskie Uroczystości
    • Gwiazdkowe śpiewanie

25.11.2017 - 26.11.2017
(Festival Pardubická Ryengle 2017)
Ideon Pardubice

25.11.2017 8:00 - 14:00
(XXXXV. mezinárodní výstava minerálů)
Dom kultury Dukla

26.11.2017 19:00
(David Koller Acoustic Tour 2017)
Teatr Wschodnich Czech

30.11.2017
(Kreativ - prodejní výstava a přehlídka volnočasových aktivit)

22.11.2017 18:00 - 20:00
23.11.2017 18:00 - 20:00
24.11.2017 18:00 - 20:00
(Časoprostorová odysea - pozorování oblohy)
Obserwatorium astronomiczne barona Artura Krause

Ankieta

W jaki sposób najchętniej spędzasz latem urlop?


SROP EU Ten projekt powstał przy współpracy finansowej Unii Europejskiej - www.strukturalní-fondy.cz